23 серпня – День державного прапору

Сьогодні на центральній садибі заповідника відбулася символічна урочистість – підняття прапору. Весь колектив зібрався біля флагштока і під звуки державного гімну жовто-блакитне полотнище здійнялося у піднебесся.
Наше синьо-жовте полотнище добре пізнавано у світі. Воно стало символом підтримки  України в умовах російської агресії. Майорить жовто-синя фана і над державними установами, на вулицях наших міст і сіл. Бережуть його, як справжню святиню, наші захисники в окопах та бліндажах.
Друзі, ми щиро вітаємо вас з Днем державного прапора!  Синя його смуга символізує ясне небо, а жовта – золоті пшеничні ниви. Нехай наше небо буде безхмарно-синім та мирним, а поля, які зараз брутально нищить ворог, знову заростуть-засіються золотавим пшеничним колоссям. Пишайтеся нашим державним прапором, любіть свою Україну і наближайте перемогу любими шляхами та усіма можливими зусиллями! Ми віримо, скоро настане великий день, коли ми піднімемо наш стяг на честь переможного завершення російсько-української війни.
Ми додали до публікації кілька фото колективу заповідника, які зроблені в різні дні. На деяких з них присутній особливий прапор – такий, що повернувся з Донбасу разом з одним з наших співробітників. У 2014-му він був мобілізований, пройшов непрості шляхи донбаськими степами. Повертаючись, привіз з собою бойовий прапор – пошкоджений, але неймовірно дорогий. На фото, звісно, цього не помітно, бо ми дбайливо прикриваємо розірваний край і торкаємось його з особливою шаною та легким тремтінням рук.
Любіть Україну! Шануйте наше воїнство та світанки, що зустрічаємо завдяки їм!

Новини

Натрапили на ведмежі сліди на снігу

Нещодавно в одному з наших природоохоронних науково-дослідних відділень інспектори з охорони природно-заповідного фонду, проводячи звичне патрулювання, натрапили на сліди крупного ведмедя. Звір залишив чіткий відбиток лапи на снігу. У зимовий період інспектори уважно слідкують за слідами тварин, користуючись методою обліку фауни. Українсько-румунське прикордоння належить до найважливіших осередків проживання бурих ведмедів у Європі. Сліди цих могутніх […]

  • Тварини
  • Охорона

Заради розмноження райдужної форелі

Нещодавно на демонстраційному форелевому господарстві, яке знаходиться в Трибушанському природоохоронному науково-дослідному відділенні, розпочали процес доїння форелі. Ця процедура є важливою, адже у штучних умовах риба не відкладає ікру самостійно. Перед початком процесу спеціалісти ретельно перевіряють рибу та відбирають лише здорових самиць, у яких ікра вже повністю дозріла. Для мінімізації стресу рибу поміщають у спеціальні резервуари, […]

  • Тварини
  • Природокористування