Робота інспекторів у зимовий період

У холодну пору року працівники природоохоронних науково-дослідних відділень продовжують виконувати свої обов’язки, незважаючи на складні погодні умови. Сніговий покрив, морози чи відлиги не стають на заваді щоденним завданням, серед яких патрулювання територій, боротьба з браконьєрством, догляд за інфраструктурою та підгодівля лісової фауни.

Ще влітку було підготовлено кормові віники та сіно для підгодівлі тварин. Для інших мешканців лісу також передбачено зернову кукурудзу, а в годівниці викладається мінералізована сіль, необхідна для підтримки здоров’я тварин.

Інспектори щоденно здійснюють обхід території, спостерігаючи за станом лісової фауни та контролюючи активність диких тварин. Вони також наповнюють годівниці сіном, що значно полегшує виживання тварин у зимовий період. Крім того, працівники докладають зусиль до збереження природного середовища та усунення можливих загроз.

Окрім цього, здійснюються регулярні рейди та обходи територій, що дозволяє контролювати активність диких тварин і запобігати незаконним діям. Під час одного з таких патрулювань було зафіксовано численні сліди тварин, що свідчить про їхню активність. Діяльність з охорони природно-заповідного фонду триває в будь-яких погодних умовах.

Новини

Натрапили на ведмежі сліди на снігу

Нещодавно в одному з наших природоохоронних науково-дослідних відділень інспектори з охорони природно-заповідного фонду, проводячи звичне патрулювання, натрапили на сліди крупного ведмедя. Звір залишив чіткий відбиток лапи на снігу. У зимовий період інспектори уважно слідкують за слідами тварин, користуючись методою обліку фауни. Українсько-румунське прикордоння належить до найважливіших осередків проживання бурих ведмедів у Європі. Сліди цих могутніх […]

  • Тварини
  • Охорона

Заради розмноження райдужної форелі

Нещодавно на демонстраційному форелевому господарстві, яке знаходиться в Трибушанському природоохоронному науково-дослідному відділенні, розпочали процес доїння форелі. Ця процедура є важливою, адже у штучних умовах риба не відкладає ікру самостійно. Перед початком процесу спеціалісти ретельно перевіряють рибу та відбирають лише здорових самиць, у яких ікра вже повністю дозріла. Для мінімізації стресу рибу поміщають у спеціальні резервуари, […]

  • Тварини
  • Природокористування