В заповіднику з’явилася сучасна інформаційна панель для туристів

Такий сучасний гаджет надійшов до установи в результаті співпраці з громадською організацією «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Проєкт співфінансується Європейським Союзом.

Інформаційна панель надана для Музею екології гір. Однак, враховуючи ремонтні роботи в музеї, що розпочнуться найближчими днями, адміністрацією установи прийнято рішення про розміщення гаджету в приміщенні еколого-освітнього центру «Центр Європи». Туристи, які відвідують географічний центр Європи, зможуть дізнатися про всі принади, визначні місця, зручності розміщення і харчування, особливості транспортного сполучення на Карпатському культурному шляху.

Між Карпатським біосферним заповідником та ГО «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини (АЕРІФ)» підписано угоду про співпрацю та Акт безоплатної передачі нформаційної панелі та стенду.

Мандруйте Україною, дізнавайтеся про її принади!

Новини

Україна вперше бере участь у сесії Комітету Всесвітньої Спадщини

Інформуємо наших читачів, що зараз у Нью-Делі (Індія) проходить 46 сесія Комітету Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Важливо зазначити, що до складу офіційної делегації України на цьому заході входить і працівник Карпатського біосферного заповідника Василь Покиньчереда. Нагадаємо, що торік на 24-ій сесії Генеральної асамблеї держав-сторін Конвенції 1972 року про охорону Всесвітньої культурної і природної спадщини Україну вперше […]

  • Конференції

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

  • Без категорії