До схованки Дракона

Заросляк - озера Несамовите

Довжина маршруту – 14 км

Перепад висоти – 521 м

Про маршрут:

Маршрут можна розпочати із бази Заросляк, до якої можна під’їхати автомобілем. Довжина маршруту 14 км в дві сторони, перепад висоти 521. Oзеро Несамовите знаходиться на висоті 1750 м над рівнем моря.

Це офіційний туристичний маршрут, тому стежка доглянута і промаркована. По дорозі є вода і місця для відпочинку. У мандрівку можна відправлятись з найменшими дітками, але потрібно мати дитячу переноску, щоб було зручно нести маленького туриста, коли він втомиться. Якщо ви хочете, щоб дітки пройшли маршрут самостійно, варто розділити мандрівку на 2 дні. Недалеко від озера є місце для кемпінгу. Проте уже з 4-5 років діти проходять цей маршрут самостійно.

На цьому маршруті є галявини з чорницями, але треба враховувати, що у цьому регіоні вони з’являються десь у серпні. З собою найкраще брати їжу, яка не потребує приготування.

Аби подорож з дітками вдалась, потрібно трішки підготуватись. Заздалегідь розповідати, що ви плануєте мандрівку та запастись смаколиками! Малюки із задоволенням йдуть, коли їм смачно))) Маленькі сюрпризи по дорозі, а також, головний приз у кінці маршруту - буде гарним мотиватором. Дітки будуть йти веселіше у компанії інших маленьких туристів.

Легенда:

Колись давно на Землі жила сила силенна драконів. Вони були дуже різні: вогняні, повітряні, водяні, кам’яні. Кожен дракон мав свої володіння. Але якось пробралось у цей чарівний світ зло і посварило між собою драконів, між ними почались війни. Так тривало довго, поки не з’явилось людське дитинча, що своєю невинністю, чесністю, сміливістю і наполегливістю помирило їх. Після цього дракони вирішили передати Землю у володіння людей, а самі знайшли собі потаємні місця на Землі, у яких спочивають. І якщо до них прийде хтось із злим замислом - буде покараний, а якщо до них прийде людина із шаною - отримає винагороду. Тож і ми вирушаємо у мандрівку у пошуках древнього водяного дракона, який спочиває на дні озера. Його домівку не можна турбувати, але коли ми дістанемось озера - отримаємо справжні скарби. Якщо дракон хоче нас бачити, то по дорозі обов’язково ми знайдемо сюрпризи від нього.

Таку історію розповідаємо малюкам, готуємо різноманітні сюрпризи і вирушаємо у подорож. Відповідальний за призи дорослий за призи йде трохи швидше і ховає для діток сюрпризи у коріннях дерев, в кущах, на гілках дерев чи під камінням. Малюки радо шукають призи і із задоволенням їх поїдають. Серед призів може бути пастила, мильні бульбашки, будь-що чому зрадіє малюк.

Подорожуйте з дітками – це весело, цікаво і захоплююче.

Допомагала зі створенням ідеї пригоди - Юлія Федорова, засновниця Mazziopa travel – сімейні подорожі, мама 3-х туристів.