Долина нарцисів вже радує нас цвітінням

З радістю ділимось з Вами новиною, що розпочалося цвітіння нарцисів. Їх поки що небагато, але вони вже милують око і лагідно скобочать нюхові рецептори. Прогноз на найближчі дні синоптики дають дуже обнадійливий, тож рослини розвиватимуться швидко. Тож, якщо ви ще не бачили цієї краси і не насолоджувались п’янким ароматом цих квітів, поспішайте до нас.

 

Як можна добратися

Долина Нарцисів – віддалений куточок Хустщини, добратися до якого складно, проте не є неможливим. Звичайно, найкраще добиратися на власному автотранспорті, оскільки автобусне та залізничне транспортне сполучення досить ускладнене. Відстань від авто та залізничного вокзалів до самої Долини Нарцисів складає близько 20км.

Крім того, існує багато екскурсійних пропозицій від туроператорів та гідів, в пакет послуг яких вже входить перевезення до Долини Нарцисів, що знімає всі питання.

Проте, якщо ви все ж таки вирішили добиратися самотужки, то по перше, вам слід добратися до м. Хуст. Далі, слід підібрати зручний для вас спосіб добирання до с. Кіреші, де і розташована сама Долина Нарцисів.

По перше, як завжди найзручнішим, хоч і не найбюджетнішим, варіантом буде таксі. Діє кілька служб перевезень таксі, а також в період активного туристичного сезону під час цвітіння Долини Нарцисів з’являється багато додаткових працівників таксі (як автомобілів, так і мікроавтобусів), які пропонують свої послуги з перевезення до місцевості. Тож тут слід проявити власні якості дослідника і знайти найвигідніший для вас варіант.

По друге, в м. Хуст курсує рейсовий автобус «Хуст-Кіреші», який відправляється з центру міста – вул. Небесної сотні, 10 (біля церкви)

Додатково щодо рейсів можна проконсультуватися у спеціалістів залізничного вокзалу чи автостанції:

залізничний вокзал (03142) 4-32-50

автостанція (03142) 4-36-84, 4-31-04

 

Новини

Натрапили на ведмежі сліди на снігу

Нещодавно в одному з наших природоохоронних науково-дослідних відділень інспектори з охорони природно-заповідного фонду, проводячи звичне патрулювання, натрапили на сліди крупного ведмедя. Звір залишив чіткий відбиток лапи на снігу. У зимовий період інспектори уважно слідкують за слідами тварин, користуючись методою обліку фауни. Українсько-румунське прикордоння належить до найважливіших осередків проживання бурих ведмедів у Європі. Сліди цих могутніх […]

  • Тварини
  • Охорона

Заради розмноження райдужної форелі

Нещодавно на демонстраційному форелевому господарстві, яке знаходиться в Трибушанському природоохоронному науково-дослідному відділенні, розпочали процес доїння форелі. Ця процедура є важливою, адже у штучних умовах риба не відкладає ікру самостійно. Перед початком процесу спеціалісти ретельно перевіряють рибу та відбирають лише здорових самиць, у яких ікра вже повністю дозріла. Для мінімізації стресу рибу поміщають у спеціальні резервуари, […]

  • Тварини
  • Природокористування

Провели акцію “Збережемо первоцвіти!” з школярами

Первоцвіти – тендітні провісники тепла, що першими з’являються з-під снігу та наповнюють природу барвами. Проте ці унікальні рослини знаходяться під загрозою зникнення через масове збирання та руйнування їхнього природного середовища. Щоб підвищити екологічну обізнаність та наголосити на важливості збереження первоцвітів, проведено серію просвітницьких заходів для школярів різного віку. За участю учнів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. […]

  • Екоосвіта