Долина нарцисів вже радує нас цвітінням

З радістю ділимось з Вами новиною, що розпочалося цвітіння нарцисів. Їх поки що небагато, але вони вже милують око і лагідно скобочать нюхові рецептори. Прогноз на найближчі дні синоптики дають дуже обнадійливий, тож рослини розвиватимуться швидко. Тож, якщо ви ще не бачили цієї краси і не насолоджувались п’янким ароматом цих квітів, поспішайте до нас.

 

Як можна добратися

Долина Нарцисів – віддалений куточок Хустщини, добратися до якого складно, проте не є неможливим. Звичайно, найкраще добиратися на власному автотранспорті, оскільки автобусне та залізничне транспортне сполучення досить ускладнене. Відстань від авто та залізничного вокзалів до самої Долини Нарцисів складає близько 20км.

Крім того, існує багато екскурсійних пропозицій від туроператорів та гідів, в пакет послуг яких вже входить перевезення до Долини Нарцисів, що знімає всі питання.

Проте, якщо ви все ж таки вирішили добиратися самотужки, то по перше, вам слід добратися до м. Хуст. Далі, слід підібрати зручний для вас спосіб добирання до с. Кіреші, де і розташована сама Долина Нарцисів.

По перше, як завжди найзручнішим, хоч і не найбюджетнішим, варіантом буде таксі. Діє кілька служб перевезень таксі, а також в період активного туристичного сезону під час цвітіння Долини Нарцисів з’являється багато додаткових працівників таксі (як автомобілів, так і мікроавтобусів), які пропонують свої послуги з перевезення до місцевості. Тож тут слід проявити власні якості дослідника і знайти найвигідніший для вас варіант.

По друге, в м. Хуст курсує рейсовий автобус «Хуст-Кіреші», який відправляється з центру міста – вул. Небесної сотні, 10 (біля церкви)

Додатково щодо рейсів можна проконсультуватися у спеціалістів залізничного вокзалу чи автостанції:

залізничний вокзал (03142) 4-32-50

автостанція (03142) 4-36-84, 4-31-04

 

Новини

Україна вперше бере участь у сесії Комітету Всесвітньої Спадщини

Інформуємо наших читачів, що зараз у Нью-Делі (Індія) проходить 46 сесія Комітету Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Важливо зазначити, що до складу офіційної делегації України на цьому заході входить і працівник Карпатського біосферного заповідника Василь Покиньчереда. Нагадаємо, що торік на 24-ій сесії Генеральної асамблеї держав-сторін Конвенції 1972 року про охорону Всесвітньої культурної і природної спадщини Україну вперше […]

  • Конференції

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

  • Без категорії