Долина нарцисів зустрічає покращеною інфраструктурою

Долина нарцисів – надзвичайно популярна місцина серед гостей краю. Чимало людей планують свої відпустки саме на період цвітіння диких нарцисів.
Персонал заповідника дбає, щоб відвідування Долини нарцисів було комфортним для наших гостей.
Вже у квітні тут закипіла робота: поновлено оглядові майданчики та перехідні містки, пофарбовано альтанки, прочищено меліоративні канали, впорядковано клумби біля Музею нарцису, оновлено інформаційні стенди та таблички.
А вздовж маршруту встановлено 3 нові альтанки. У попередні роки тут стояли тільки лавочки для відпочинку. Але відвідувачі почувалися не дуже комфортно під палючим сонцем. Тож, ми врахували побажання гостей і встановили альтанки, дах яких захистить і від пекучого проміння, і від негоди.
Долина нарцисів чекає на вас! Не сидіть вдома, період цвітіння нарцисів вузьколистих триває не більше за три тижня!

Новини

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

  • Без категорії

Як ми відзначили Міжнародний день Матері-Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають Міжнародний день Землі. Цей день став символічним святом любові та турботи про наш спільний дім. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти. Екоосвітяни установи провели просвітницькі заходи з нагоди Дня Землі в […]

  • Екоосвіта