Екологічна вистава до Міжнародного дня лісів

Сьогодні в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Рахів відбулась екологічна вистава під назвою «Бережімо матінку природу».  Юними акторами сценки виступили учні 6-А класу школи, а глядачами були школярики-початківці – учні 1-4 класів.
Події вистави відбувались у міському будинку та в лісі. Діти грали ролі як людей – дітей та їхніх батьків, так і диких звірів – ведмедя, вовка, білочки, мишки та зайчика. Серед інших персонажів був працівник заповідника, а серед негативних героїв – браконьєр, який займався полюванням на лісових мешканців. Проте, наприкінці вистави він зрозумів, що своїми діями завдає шкоди природі та пообіцяв виправитись.
Усім глядачам вистава дуже сподобалась, з неї вони засвоїли головне – з природою потрібно жити в гармонії, а ліс берегти та шанувати. Школярі також стали більш обізнаними про те, що таке ліс, з яких елементів він складається, яку користь і дари приносить людям. Це сприяє формуванню стійкого екологічного мислення та підвищенню екологічної свідомості молоді.
До слова, 21 березня у світі відзначають Міжнародний день лісів і цьогоріч свято відзначається уже в десятий раз. Екологічні заходи, приурочені до цього дня, в основному, пов’язані з посадкою нових дерев. Проте, і такий незвичний захід як вистава дозволяє дітям-акторам побувати у ролі дорослих та задуматись над тим, як вони будуть поводитись у майбутньому. Юним глядачам натомість, вистава дозволяє урізноманітнити навчальний процес і зробити його більш цікавим і глибше задуматись про роль лісу в нашому житті.
Наприкінці додамо, що вистава дуже сподобалась глядачам. А юні актори настільки захопились, що завтра продемонструють свою гру учням 5-6-их класів своєї школи!

Новини

Натрапили на ведмежі сліди на снігу

Нещодавно в одному з наших природоохоронних науково-дослідних відділень інспектори з охорони природно-заповідного фонду, проводячи звичне патрулювання, натрапили на сліди крупного ведмедя. Звір залишив чіткий відбиток лапи на снігу. У зимовий період інспектори уважно слідкують за слідами тварин, користуючись методою обліку фауни. Українсько-румунське прикордоння належить до найважливіших осередків проживання бурих ведмедів у Європі. Сліди цих могутніх […]

  • Тварини
  • Охорона

Заради розмноження райдужної форелі

Нещодавно на демонстраційному форелевому господарстві, яке знаходиться в Трибушанському природоохоронному науково-дослідному відділенні, розпочали процес доїння форелі. Ця процедура є важливою, адже у штучних умовах риба не відкладає ікру самостійно. Перед початком процесу спеціалісти ретельно перевіряють рибу та відбирають лише здорових самиць, у яких ікра вже повністю дозріла. Для мінімізації стресу рибу поміщають у спеціальні резервуари, […]

  • Тварини
  • Природокористування