Екологічна вистава до Міжнародного дня лісів

Сьогодні в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Рахів відбулась екологічна вистава під назвою «Бережімо матінку природу».  Юними акторами сценки виступили учні 6-А класу школи, а глядачами були школярики-початківці – учні 1-4 класів.
Події вистави відбувались у міському будинку та в лісі. Діти грали ролі як людей – дітей та їхніх батьків, так і диких звірів – ведмедя, вовка, білочки, мишки та зайчика. Серед інших персонажів був працівник заповідника, а серед негативних героїв – браконьєр, який займався полюванням на лісових мешканців. Проте, наприкінці вистави він зрозумів, що своїми діями завдає шкоди природі та пообіцяв виправитись.
Усім глядачам вистава дуже сподобалась, з неї вони засвоїли головне – з природою потрібно жити в гармонії, а ліс берегти та шанувати. Школярі також стали більш обізнаними про те, що таке ліс, з яких елементів він складається, яку користь і дари приносить людям. Це сприяє формуванню стійкого екологічного мислення та підвищенню екологічної свідомості молоді.
До слова, 21 березня у світі відзначають Міжнародний день лісів і цьогоріч свято відзначається уже в десятий раз. Екологічні заходи, приурочені до цього дня, в основному, пов’язані з посадкою нових дерев. Проте, і такий незвичний захід як вистава дозволяє дітям-акторам побувати у ролі дорослих та задуматись над тим, як вони будуть поводитись у майбутньому. Юним глядачам натомість, вистава дозволяє урізноманітнити навчальний процес і зробити його більш цікавим і глибше задуматись про роль лісу в нашому житті.
Наприкінці додамо, що вистава дуже сподобалась глядачам. А юні актори настільки захопились, що завтра продемонструють свою гру учням 5-6-их класів своєї школи!

Новини

Працівник заповідника придбав приціл нічного бачення для наших колег-воїнів

Працівник заповідника придбав приціл нічного бачення для наших колег-воїнів З початком повномасштабних бойових дій Карпатський біосферний заповідник не залишається осторонь та всіляко допомагає Збройним силам України. Двадцять сім співробітників заповідника, які раніше стояли на захисті заповідних територій, пішли до лав ЗСУ. Більшість з них перебувають у зоні бойових дій, ризикують своїм життям та виконують важливі […]

  • Без категорії

Проведено наукові експедиції у Долину нарцисів

На сьогоднішній день Долина нарцисів потерпає від низки екологічних проблем, які пов’язані з колишнім господарюванням, оскільки даються взнаки зміни у гідрологічному режимі внаслідок проведення на початку 70-х років минулого століття осушувальних робіт та вирубка лісів на всій території водозбірного басейну. Результатом є відчутні негативні зміни у видовому складі рослинних угруповань урочища: зменшується участь у складі […]

  • Екологія

Проведено засідання Координаційно ради

У п’ятницю, 19 травня, відбулося засідання Рахівського сектору Координаційної ради Карпатського біосферного заповідника. Окрім працівників КБЗ, участь у засіданні взяли: Ясінянський селищний голова Андрій Делятинчук і Рахівський міський голова Віктор Медвідь. Ключовим питанням порядку денного був земельний податок. Його озвучив директор Карпатського біосферного заповідника, голова Координаційної ради Микола Рибак. Він проінформував присутніх про перспективи сплати […]

  • Без категорії