Екологічна вистава до Міжнародного дня лісів

Сьогодні в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Рахів відбулась екологічна вистава під назвою «Бережімо матінку природу».  Юними акторами сценки виступили учні 6-А класу школи, а глядачами були школярики-початківці – учні 1-4 класів.
Події вистави відбувались у міському будинку та в лісі. Діти грали ролі як людей – дітей та їхніх батьків, так і диких звірів – ведмедя, вовка, білочки, мишки та зайчика. Серед інших персонажів був працівник заповідника, а серед негативних героїв – браконьєр, який займався полюванням на лісових мешканців. Проте, наприкінці вистави він зрозумів, що своїми діями завдає шкоди природі та пообіцяв виправитись.
Усім глядачам вистава дуже сподобалась, з неї вони засвоїли головне – з природою потрібно жити в гармонії, а ліс берегти та шанувати. Школярі також стали більш обізнаними про те, що таке ліс, з яких елементів він складається, яку користь і дари приносить людям. Це сприяє формуванню стійкого екологічного мислення та підвищенню екологічної свідомості молоді.
До слова, 21 березня у світі відзначають Міжнародний день лісів і цьогоріч свято відзначається уже в десятий раз. Екологічні заходи, приурочені до цього дня, в основному, пов’язані з посадкою нових дерев. Проте, і такий незвичний захід як вистава дозволяє дітям-акторам побувати у ролі дорослих та задуматись над тим, як вони будуть поводитись у майбутньому. Юним глядачам натомість, вистава дозволяє урізноманітнити навчальний процес і зробити його більш цікавим і глибше задуматись про роль лісу в нашому житті.
Наприкінці додамо, що вистава дуже сподобалась глядачам. А юні актори настільки захопились, що завтра продемонструють свою гру учням 5-6-их класів своєї школи!

Новини

Працівника Карпатського біосферного заповідника обрано експертом Комітету Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО

Нагадаємо читачам, що цьогоріч, на 24 сесії Генеральної асамблеї держав-учасниць Конвенції 1972 року про охорону Всесвітньої культурної і природної спадщини ЮНЕСКО, а саме 22 листопада, сталася історична подія – Україну вперше обрали до Комітету Всесвітньої Спадщини (КВС). Тепер наша країна, за підтримки інших 20-х членів КВС, матиме більше можливостей для збереження об’єктів спадщини в умовах […]

  • Без категорії

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція

Наша установа урочисто відзначила 55-річчя з дня створення Карпатського державного заповідника та 30-річчя з моменту утворення на його базі Карпатського біосферного заповідника як природоохоронної науково-дослідної установи міжнародного значення, про що Президент України видав відповідний Указ. З нагоди ювілеїв проведено Міжнародну науково-практичну конференцію “Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії […]

  • круглі столи

12 листопада Карпатському заповіднику виповнюється 55 років!

Цього року наша установа відзначає  одразу два ювілеї – 55 років з дня створення Карпатського заповідника та 30 років набуття статусу біосферного заповідника (26 листопада). Сьогодні Карпатський біосферний заповідник є природоохоронною, науково-дослідною установою міжнародного значення. З часу створення тут проведено понад двадцять міжнародних науково-практичних конференцій, рекомендації яких лягли в основу ухвалення цілої низки законів та […]

  • Без категорії