Екологічна вистава до Міжнародного дня лісів

Сьогодні в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Рахів відбулась екологічна вистава під назвою «Бережімо матінку природу».  Юними акторами сценки виступили учні 6-А класу школи, а глядачами були школярики-початківці – учні 1-4 класів.
Події вистави відбувались у міському будинку та в лісі. Діти грали ролі як людей – дітей та їхніх батьків, так і диких звірів – ведмедя, вовка, білочки, мишки та зайчика. Серед інших персонажів був працівник заповідника, а серед негативних героїв – браконьєр, який займався полюванням на лісових мешканців. Проте, наприкінці вистави він зрозумів, що своїми діями завдає шкоди природі та пообіцяв виправитись.
Усім глядачам вистава дуже сподобалась, з неї вони засвоїли головне – з природою потрібно жити в гармонії, а ліс берегти та шанувати. Школярі також стали більш обізнаними про те, що таке ліс, з яких елементів він складається, яку користь і дари приносить людям. Це сприяє формуванню стійкого екологічного мислення та підвищенню екологічної свідомості молоді.
До слова, 21 березня у світі відзначають Міжнародний день лісів і цьогоріч свято відзначається уже в десятий раз. Екологічні заходи, приурочені до цього дня, в основному, пов’язані з посадкою нових дерев. Проте, і такий незвичний захід як вистава дозволяє дітям-акторам побувати у ролі дорослих та задуматись над тим, як вони будуть поводитись у майбутньому. Юним глядачам натомість, вистава дозволяє урізноманітнити навчальний процес і зробити його більш цікавим і глибше задуматись про роль лісу в нашому житті.
Наприкінці додамо, що вистава дуже сподобалась глядачам. А юні актори настільки захопились, що завтра продемонструють свою гру учням 5-6-их класів своєї школи!

Новини

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

  • Без категорії

Як ми відзначили Міжнародний день Матері-Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають Міжнародний день Землі. Цей день став символічним святом любові та турботи про наш спільний дім. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти. Екоосвітяни установи провели просвітницькі заходи з нагоди Дня Землі в […]

  • Екоосвіта