Екоосвітники заповідника взяли участь у семінарі

Зібрання “Програма екологічної освіти у природно-заповідних установах” відбулося 7-8 листопада в національному природному парку “Зачарований край”.

У заході також взяли участь фахівці з екологічної освіти, науковці національних природних парків «Ужанський», «Зачарований край», «Сколівські Бескиди».

Екоосвітяни вивчали досвід створення екопросвітницьких програм для учнівської молоді на природоохоронних територіях Німеччини, який люб’язно висвітлювала Люсі Флейшгауер – представник Франкфуртського зоологічного товариства (ФЗТ), а в минулому працівник нацпарку.

Значна частина семінару пройшла на свіжому повітрі. Тут фахівці та фахівчині обмінювались досвідом проведення різноманітних тематичних екологічних ігор.

Підсумком семінару стало створення проєктів власних екоосвітніх програм.

Організаторами зібрання екоосвітників виступило Франкфуртське зоологічне товариство.

Новини

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

  • Без категорії

Як ми відзначили Міжнародний день Матері-Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають Міжнародний день Землі. Цей день став символічним святом любові та турботи про наш спільний дім. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти. Екоосвітяни установи провели просвітницькі заходи з нагоди Дня Землі в […]

  • Екоосвіта