Карпатський біосферний заповідник успішно пройшов чергову державну атестацію як наукова установа

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09.06.2023 р. № 711 затверджені Висновки про результат державної атестації 33 наукових установ, серед яких – Карпатський біосферний заповідник.

Передувало цьому чергове засідання Експертної комісії з проведення державної атестації наукових установ, яке відбулося 23 травня 2023 року, і на якому розглянуто результати оцінювання ефективності діяльності наукових установ, визначено атестаційні оцінки та віднесення до однієї з чотирьох класифікаційних груп відповідно до Порядку проведення державної атестації наукових установ.

Карпатський біосферний заповідник вже вдруге успішно пройшов державну атестацію як наукова установа за напрямом природничих наук, та був віднесений до ІІ класифікаційної групи – стабільних наукових установ, що є провідними за відповідними напрямами проведення наукових досліджень і виявляють активність щодо інтеграції у світовий науковий простір та європейський дослідницький простір з урахуванням національних інтересів.

Документ можна переглянути тут

Новини

Відзначили Всесвітній день дикої природи

Вперше це молоде свято відзначили у 2013 році. З цього часу день регулярно нагадує нам про вразливість світу фауни та флори та нагальну потребу в його захисті. Адже в іншому випадку дика природа просто буде знищена. Ми відзначили свято дикої природи еколого-освітніми заходами. В Долині нарцисів відбулася тематична екскурсія екологічною стежкою. Учасниками стали 15 місцевих […]

  • Екоосвіта

Цікава знахідка при польових обстеженнях

У Кузійському масиві Карпатського біосферного заповідника на вкритих мохом скелях та стовбурах старих буків зростає лобарія легеневоподібна – листуватий епіфітний лишайник з роду Лобарія, який дуже чутливий до змін лісових екосистем. Крім даного масиву, лобарія також зустрічається у Свидовецькому, Чорногірському, Марамороському та Угольсько-Широколужанському масивах заповідника. Нове місцезростання лобарії обліковано науковцями ботанічної лабораторії під час обстеження […]

  • Дослідження