ОГОЛОШЕННЯ: Карпатський біосферний заповідник запрошує на роботу: на посаду: Провідний редактор газети «Вісник КБЗ» редакційно-видавничого відділу наукових та науково-популярних видань

Посадові обов’язки:

 1. Забезпечує редакційну роботу щодо своєчасної підготовки верстки та якісних інформаційних матеріалів до загальної верстки регіональної екологічної газети «Вісник Карпатського біосферного заповідника».
 2. Забезпечує програмовану діяльність, відповідно до Статуту газети.
 3. Розробляє план номерів газети, здійснює макетування.
 4. Перевіряє за першоджерелами правильність написання цитат і цифрових даних, вживання та написання власних імен та назв, науково-технічних термінів, одиниць виміру, оформлення довідкового апарату видання, відповідність встановленим стандартам наведених символів та позначень та ін.
 5. Здійснює необхідне літературне редагування рукописів та їх коректування, узгоджує з авторами рекомендовані зміни.
 6. Керує підготовкою оригінал-макету інформаційних матеріалів та ілюстрацій газети з метою забезпечення високого інформаційного та стилістичного рівня видання.
 7. Забезпечує дотримання стандартів та інших нормативних документів під час створення оригінал-макету.
 8. Аналізує видані номери та приймає міри з ліквідації та виправлення помилок.
 9. Готує оголошення, інформаційні повідомлення тощо.
 10. Безпосередньо відповідає за комплексну редакційно-видавничу підготовку до друку запланованих номерів регіональної екологічної газети «Вісник Карпатського біосферного заповідника».
 11. Виконує інші завдання передбачені Статутом газети та посадовою інструкцією.

 

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта (магістр, спеціаліст, бакалавр) за відповідним напрямом підготовки, досвід редакційно-видавничої діяльності – не менше 3 років.

 

Умови праці: постійно, на умовах неповного робочого часу (0,5 окладу)

 

Оплата праці: посадовий оклад – 6578 грн. (з урахуванням гірських), додатково виплачується: надбавка за вислугу років, надбавка за складність, напруженість у роботі, премія – відповідно до вимог чинного законодавства та колективного договору. Оплата праці – пропорційно відпрацьованому робочому часу (0,5 окладу).

 

Заяви та резюме надсилати на адресу: 90600, Закарпатська обл. Рахівський р-н,

м. Рахів, вул.. Красне Плесо, 77

або на електронну адреса: [email protected]

 

Контактна особа: Лембак Сніжана Миколаївна, тел. 0677516238

 

Новини

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

 • Без категорії

Як ми відзначили Міжнародний день Матері-Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають Міжнародний день Землі. Цей день став символічним святом любові та турботи про наш спільний дім. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти. Екоосвітяни установи провели просвітницькі заходи з нагоди Дня Землі в […]

 • Екоосвіта