ОГОЛОШЕННЯ: Карпатський біосферний заповідник запрошує на роботу: на посаду: Провідний редактор газети «Вісник КБЗ» редакційно-видавничого відділу наукових та науково-популярних видань

Посадові обов’язки:

 1. Забезпечує редакційну роботу щодо своєчасної підготовки верстки та якісних інформаційних матеріалів до загальної верстки регіональної екологічної газети «Вісник Карпатського біосферного заповідника».
 2. Забезпечує програмовану діяльність, відповідно до Статуту газети.
 3. Розробляє план номерів газети, здійснює макетування.
 4. Перевіряє за першоджерелами правильність написання цитат і цифрових даних, вживання та написання власних імен та назв, науково-технічних термінів, одиниць виміру, оформлення довідкового апарату видання, відповідність встановленим стандартам наведених символів та позначень та ін.
 5. Здійснює необхідне літературне редагування рукописів та їх коректування, узгоджує з авторами рекомендовані зміни.
 6. Керує підготовкою оригінал-макету інформаційних матеріалів та ілюстрацій газети з метою забезпечення високого інформаційного та стилістичного рівня видання.
 7. Забезпечує дотримання стандартів та інших нормативних документів під час створення оригінал-макету.
 8. Аналізує видані номери та приймає міри з ліквідації та виправлення помилок.
 9. Готує оголошення, інформаційні повідомлення тощо.
 10. Безпосередньо відповідає за комплексну редакційно-видавничу підготовку до друку запланованих номерів регіональної екологічної газети «Вісник Карпатського біосферного заповідника».
 11. Виконує інші завдання передбачені Статутом газети та посадовою інструкцією.

 

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта (магістр, спеціаліст, бакалавр) за відповідним напрямом підготовки, досвід редакційно-видавничої діяльності – не менше 3 років.

 

Умови праці: постійно, на умовах неповного робочого часу (0,5 окладу)

 

Оплата праці: посадовий оклад – 6578 грн. (з урахуванням гірських), додатково виплачується: надбавка за вислугу років, надбавка за складність, напруженість у роботі, премія – відповідно до вимог чинного законодавства та колективного договору. Оплата праці – пропорційно відпрацьованому робочому часу (0,5 окладу).

 

Заяви та резюме надсилати на адресу: 90600, Закарпатська обл. Рахівський р-н,

м. Рахів, вул.. Красне Плесо, 77

або на електронну адреса: [email protected]

 

Контактна особа: Лембак Сніжана Миколаївна, тел. 0677516238

 

Новини

Працівник заповідника придбав приціл нічного бачення для наших колег-воїнів

Працівник заповідника придбав приціл нічного бачення для наших колег-воїнів З початком повномасштабних бойових дій Карпатський біосферний заповідник не залишається осторонь та всіляко допомагає Збройним силам України. Двадцять сім співробітників заповідника, які раніше стояли на захисті заповідних територій, пішли до лав ЗСУ. Більшість з них перебувають у зоні бойових дій, ризикують своїм життям та виконують важливі […]

 • Без категорії

Проведено наукові експедиції у Долину нарцисів

На сьогоднішній день Долина нарцисів потерпає від низки екологічних проблем, які пов’язані з колишнім господарюванням, оскільки даються взнаки зміни у гідрологічному режимі внаслідок проведення на початку 70-х років минулого століття осушувальних робіт та вирубка лісів на всій території водозбірного басейну. Результатом є відчутні негативні зміни у видовому складі рослинних угруповань урочища: зменшується участь у складі […]

 • Екологія

Проведено засідання Координаційно ради

У п’ятницю, 19 травня, відбулося засідання Рахівського сектору Координаційної ради Карпатського біосферного заповідника. Окрім працівників КБЗ, участь у засіданні взяли: Ясінянський селищний голова Андрій Делятинчук і Рахівський міський голова Віктор Медвідь. Ключовим питанням порядку денного був земельний податок. Його озвучив директор Карпатського біосферного заповідника, голова Координаційної ради Микола Рибак. Він проінформував присутніх про перспективи сплати […]

 • Без категорії