ОГОЛОШЕННЯ: Карпатський біосферний заповідник запрошує на роботу: на посаду: Провідний редактор газети «Вісник КБЗ» редакційно-видавничого відділу наукових та науково-популярних видань

Посадові обов’язки:

 1. Забезпечує редакційну роботу щодо своєчасної підготовки верстки та якісних інформаційних матеріалів до загальної верстки регіональної екологічної газети «Вісник Карпатського біосферного заповідника».
 2. Забезпечує програмовану діяльність, відповідно до Статуту газети.
 3. Розробляє план номерів газети, здійснює макетування.
 4. Перевіряє за першоджерелами правильність написання цитат і цифрових даних, вживання та написання власних імен та назв, науково-технічних термінів, одиниць виміру, оформлення довідкового апарату видання, відповідність встановленим стандартам наведених символів та позначень та ін.
 5. Здійснює необхідне літературне редагування рукописів та їх коректування, узгоджує з авторами рекомендовані зміни.
 6. Керує підготовкою оригінал-макету інформаційних матеріалів та ілюстрацій газети з метою забезпечення високого інформаційного та стилістичного рівня видання.
 7. Забезпечує дотримання стандартів та інших нормативних документів під час створення оригінал-макету.
 8. Аналізує видані номери та приймає міри з ліквідації та виправлення помилок.
 9. Готує оголошення, інформаційні повідомлення тощо.
 10. Безпосередньо відповідає за комплексну редакційно-видавничу підготовку до друку запланованих номерів регіональної екологічної газети «Вісник Карпатського біосферного заповідника».
 11. Виконує інші завдання передбачені Статутом газети та посадовою інструкцією.

 

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта (магістр, спеціаліст, бакалавр) за відповідним напрямом підготовки, досвід редакційно-видавничої діяльності – не менше 3 років.

 

Умови праці: постійно, на умовах неповного робочого часу (0,5 окладу)

 

Оплата праці: посадовий оклад – 6578 грн. (з урахуванням гірських), додатково виплачується: надбавка за вислугу років, надбавка за складність, напруженість у роботі, премія – відповідно до вимог чинного законодавства та колективного договору. Оплата праці – пропорційно відпрацьованому робочому часу (0,5 окладу).

 

Заяви та резюме надсилати на адресу: 90600, Закарпатська обл. Рахівський р-н,

м. Рахів, вул.. Красне Плесо, 77

або на електронну адреса: [email protected]

 

Контактна особа: Лембак Сніжана Миколаївна, тел. 0677516238

 

Новини

Працівника Карпатського біосферного заповідника обрано експертом Комітету Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО

Нагадаємо читачам, що цьогоріч, на 24 сесії Генеральної асамблеї держав-учасниць Конвенції 1972 року про охорону Всесвітньої культурної і природної спадщини ЮНЕСКО, а саме 22 листопада, сталася історична подія – Україну вперше обрали до Комітету Всесвітньої Спадщини (КВС). Тепер наша країна, за підтримки інших 20-х членів КВС, матиме більше можливостей для збереження об’єктів спадщини в умовах […]

 • Без категорії

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція

Наша установа урочисто відзначила 55-річчя з дня створення Карпатського державного заповідника та 30-річчя з моменту утворення на його базі Карпатського біосферного заповідника як природоохоронної науково-дослідної установи міжнародного значення, про що Президент України видав відповідний Указ. З нагоди ювілеїв проведено Міжнародну науково-практичну конференцію “Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії […]

 • круглі столи

12 листопада Карпатському заповіднику виповнюється 55 років!

Цього року наша установа відзначає  одразу два ювілеї – 55 років з дня створення Карпатського заповідника та 30 років набуття статусу біосферного заповідника (26 листопада). Сьогодні Карпатський біосферний заповідник є природоохоронною, науково-дослідною установою міжнародного значення. З часу створення тут проведено понад двадцять міжнародних науково-практичних конференцій, рекомендації яких лягли в основу ухвалення цілої низки законів та […]

 • Без категорії