Навчаємось, щоб вам у заповіднику було цікавіше!

Протягом трьох днів на території Карпатського національного парку проводилось навчання з екологічної освіти. Основними організаторами виступили Франкфуртське зоологічне товариство, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління та Карпатський НПП. Від Карпатського біосферного заповідника участь взяли провідний фахівець еколого-освітнього центру «Центр Європи» та працівниця Трибушанського ПНДВ.

На семінарі працівниць навчали основам інтерпретації природи, професійного підходу та навичок проведення екскурсій, проведенню квестів та складанню проектів.

Після семінару в учасниць залишились тільки приємні емоції. Нові знайомства з представниками інших організацій стануть у нагоді в подальшій роботі.

Позитивні відгуки наших працівниць:

«Навчали нас фахівці-професіонали своєї справи, ми здобули великі знання, які дійсно дуже потрібні в даній професії. Всі ми відчули себе Гідами і кожен, вибравши свій об’єкт, розповідали багато цікавих фактів про нього. Шановні колеги, всім радимо приймати участь в подібних заходах і здобувати нові вміння. Величезний уклін всім, насамперед тим, хто організував, навчав і прийняв нас усіх».

Здобуті знання неодмінно втіляться у нові проєкти та цікаві заходи в Карпатському біосферному заповіднику!

Новини

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

  • Без категорії

Як ми відзначили Міжнародний день Матері-Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають Міжнародний день Землі. Цей день став символічним святом любові та турботи про наш спільний дім. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти. Екоосвітяни установи провели просвітницькі заходи з нагоди Дня Землі в […]

  • Екоосвіта