Прочищено маршрут до водоспаду Лихий

Весняне сонце пригріває все сильніше. Саме час прогулюватись лісом, слухати спів птахів та милуватись первоцвітами.
Саме тому днями працівники Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення провели розчистку туристичного маршруту «До водоспаду Лихий». Маркована стежка пролягає від форелевого господарства до, власне, водоспаду.
На маршруті розчистили гілки та коріння, які заважали пройти стежкою, прибрали опале листя, відвели воду з маршруту, прибрали каміння, запланували наступні роботи.
Толока відбулась в рамках Всеукраїнського дня довкілля, який цьогоріч припадає на 20 квітня.
До речі, водоспад Лихий має й іншу, народну назву – Чуруй Бердо. Це один з найбільших однокаскадних водоспадів в Українських Карпатах, висотою 20 м. Саме в цей час він є більш повноводним, оскільки живиться талими водами.

Досліджуйте Карпати разом з нами!

Новини

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

  • Без категорії

Як ми відзначили Міжнародний день Матері-Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають Міжнародний день Землі. Цей день став символічним святом любові та турботи про наш спільний дім. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти. Екоосвітяни установи провели просвітницькі заходи з нагоди Дня Землі в […]

  • Екоосвіта