Розпочалося цвітіння нарцисів!

Наша Долина нарцисів вже приймає перших відвідувачів, адже тут розпочалося цвітіння диких нарцисів. Вони грайливо трясуть своїми головками при кожному подиху легкого весняного вітерця. Так вони вітаються з гостями.
Цвітіння нарцисів наразі не досягло свого піку і продовжуватиметься ще близько 2-3-х тижнів.
Детальніше про Долину нарцисів читайте тут https://kbz.in.ua/location/dolyna-nartsysiv/
І не забувайте слідкувати за нашими новинами, ми інформуватимемо про стан цвітіння туристичної родзинки – Долини нарцисів.

Новини

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

  • Без категорії

Як ми відзначили Міжнародний день Матері-Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають Міжнародний день Землі. Цей день став символічним святом любові та турботи про наш спільний дім. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти. Екоосвітяни установи провели просвітницькі заходи з нагоди Дня Землі в […]

  • Екоосвіта