10 липня 2023 р. у Ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України проведено урочисте засідання з нагоди святкування Дня працівника природно-заповідної справи.

У заході під головуванням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця взяли участь народний депутат України, голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький, очільники Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Смаль, Державного агентства водних ресурсів України Наталія Латиш, Департаменту природно-заповідної справи та біорізноманіття Едуард Арустумян, керівники та представники установ природно-заповідного фонду України.

Від Карпатського біосферного заповідника в урочистому засіданні взяли участь директор установи Микола Рибак, начальник відділу науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці Юрій Беркела, водій автотранспортних засобів відділу транспортно-енергетичного обслуговування Михайло Козурак.

Міністр привітав учасників засідання з професійним святом, подякував природоохоронцям за їхню плідну працю та вручив Подяки Прем’єр-міністра України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України працівникам установ ПЗФ.

Зокрема, Подяку Прем’єр-міністра України вручено начальнику відділу науково-дослідної роботи та міжнародної співпраці Карпатського біосферного заповідника Юрію Беркелі, а Подяку Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України – водію автотранспортних засобів відділу транспортно-енергетичного обслуговування Карпатського біосферного заповідника Михайлу Козураку.

Окрім цього, подяками було відзначено наступних працівників нашої установи: майстра з охорони природи Кевелівського природоохоронного науково-дослідного відділення Василя Вербицького, начальника відділу кадрового та документального забезпечення Романа Ковбаснюка, провідного економіста планово-економічного відділу Антоніну Козурак, провідного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Галину Тодер, інспектора з охорони природно-заповідного фонду Богдан-Петроського природоохоронного науково-дослідного відділення Михайла Червака.

Також в рамках заходу вручено документи на майно представникам п’яти національних природних парків, проведено екскурсію ботанічним садом, відбулося жваве обговорення актуальних проблем у роботі між колегами-представниками різних природоохоронних установ.

Новини

Участь в міжнародному семінарі на тему «Роль українських біосферних резерватів під час війни».

Тема ролі Біосферних Резерватів у сучасному світі щодо впровадження принципів сталого розвитку набуває актуальності, а в Україні вона особливо важлива в контексті теперішньої ситуації в умовах військової агресії росії проти України. Не став винятком і спільний міжнародний проект КБЗ з Університетом Сталого Розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)  в межах програми Служби Академічних Обмінів (ДААД) «Біосферні Ліси […]

  • Міжнародна співпраця

ОНОВЛЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Напередодні в Карпатському біосферному заповіднику директор КБЗ Микола Рибак провів робочу нараду за участі заступника директора Миколи Тафія, в.о. начальника відділу господарсько-технічного забезпечення Геннадія Белова, заступника начальника відділу науково-дослідної роботи та міжнародного співробітництва Василя Покиньчереди та бригадира будівельників Андрія Вергуна. Обговорено хід виконання ремонтно-будівельних робіт із реконструкції та капітального ремонту будівель на центральній садибі заповідника. […]

  • Інфрастроктура

Карпатський біосферний заповідник успішно пройшов чергову державну атестацію як наукова установа

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09.06.2023 р. № 711 затверджені Висновки про результат державної атестації 33 наукових установ, серед яких – Карпатський біосферний заповідник. Передувало цьому чергове засідання Експертної комісії з проведення державної атестації наукових установ, яке відбулося 23 травня 2023 року, і на якому розглянуто результати оцінювання ефективності діяльності наукових установ, визначено […]

  • Без категорії