Ми відпустили пташку у дику природу, але вона повернулася. Знову і знову

Місяць тому Євгенія Мищик знайшла сойку у центрі Рахова. Євгенія передала пташку у Карпатський біосферний заповідник. За цей час пташеня підросло, добре їсть та впевнено літає.
Ми її випустили біля мінерального джерела в урочищі Підділ, Рахів-Берлибаського ПНДВ. Це - за 1 кілометр від центральної садиби, де і є офіс працівників заповідника.
Однак на наступний ранок, пташка знайшла дорогу і повернулася назад до садиби.
Наразі щодня пташку випускають на волю, але добре налітавшись і зголоднівши, птах повертається назад.
Юрій Попович, провідний інженер зоологічної лабораторії
Пташка щодня повертається до садиби заповідника

Новини

Україна вперше бере участь у сесії Комітету Всесвітньої Спадщини

Інформуємо наших читачів, що зараз у Нью-Делі (Індія) проходить 46 сесія Комітету Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Важливо зазначити, що до складу офіційної делегації України на цьому заході входить і працівник Карпатського біосферного заповідника Василь Покиньчереда. Нагадаємо, що торік на 24-ій сесії Генеральної асамблеї держав-сторін Конвенції 1972 року про охорону Всесвітньої культурної і природної спадщини Україну вперше […]

  • Конференції

Міжнародний круглий стіл «Еколого-правові, науково-освітні та транскордонні аспекти впровадження Карпатської конвенції та Протоколів до неї» (м. Рахів, 3-4 жовтня 2024 р.)

Завдяки ініціативі адміністрації Карпатського біосферного заповідника, міжнародна науково-практична конференція «Карпатський регіон і проблеми сталого розвитку» (13-15 жовтня 1998 року в м. Рахів) рекомендувала: «З метою створення міжнародного правового поля в галузі збереження природи та соціально-економічного розвитку країн Карпатського регіону, урядам цих країн розробити і прийняти Карпатську конвенцію сталого розвитку». А зусиллями українського уряду Польща, Румунія, […]

  • Без категорії