Як екоосвітяни вчилися комунікації в соціальних медіа

Працівниці відділу еколого-освітньої роботи Карпатського біосферного заповідника взяли участь у тренінгу з ефективних комунікацій в соціальних мережах, який організувала громадська організація ГО «ФОРЗА» в Ужгороді. Навчальний захід охопив майже 30 фахівчинь лісового господарства та природоохоронних установ України.

Під час теоретичної частини відбулося ознайомлення з роботою в соціальних мережах Facebook, Instagram, Tik-tok, Telegram та Youtube. Учасниці тренінгу вчилися правильно вести сторінки, боротися з негативною інформацією та комунікувати з хейтерами. Говорили й про ресурси, які варто залучати для створення контент-планів. Також виконували практичні завдання, зокрема щодо аналізу цільової аудиторії соціальних мереж різних установ та сторінок конкурентів. Практикувалися у створенні власного контенту, його ефективності та можливостей просування власної сторінки для залучення більшої аудиторії читачів.

Як виявилося, основним елементом успішного ведення сторінок в соціальних мережах є оформлення профілю, а саме: логотипу, основної світлини та найважливішої інформації про установу. Принаймні, тренер Тетяна Шаміна наголосила, що визначальною складовою будь-якої публікації є саме текст. Він повинен бути коротким, максимально спрощеним і доступним для читачів.

А наприкінці заходу фахівчині ділилися враженнями щодо ефективності навчання у форматі тренінгу. Можливість комунікації в соціальних мережах за допомогою онлайн-інструментів цифрового світу наразі особливо актуальна. Навчатися  новому, отримувати новий досвід – завжди корисно! Приємно й те, що всі учасниці були нагороджені сертифікатами про успішне проходження тренінгу та невеличкими подарунками.

Важливо зазначити, що впродовж вересня, екоосвітяни установи брали участь у інформаційному марафоні, який також організувала ГО «ФОРЗА» в межах проєкту «Ліси в жіночих руках». Цей марафон складався з чотирьох онлайн зустрічей, під час яких були розглянуті важливі питання гендерної політики в природоохоронних установах та організаціях.

Новини

Відзначили Всесвітній день дикої природи

Вперше це молоде свято відзначили у 2013 році. З цього часу день регулярно нагадує нам про вразливість світу фауни та флори та нагальну потребу в його захисті. Адже в іншому випадку дика природа просто буде знищена. Ми відзначили свято дикої природи еколого-освітніми заходами. В Долині нарцисів відбулася тематична екскурсія екологічною стежкою. Учасниками стали 15 місцевих […]

  • Екоосвіта

Цікава знахідка при польових обстеженнях

У Кузійському масиві Карпатського біосферного заповідника на вкритих мохом скелях та стовбурах старих буків зростає лобарія легеневоподібна – листуватий епіфітний лишайник з роду Лобарія, який дуже чутливий до змін лісових екосистем. Крім даного масиву, лобарія також зустрічається у Свидовецькому, Чорногірському, Марамороському та Угольсько-Широколужанському масивах заповідника. Нове місцезростання лобарії обліковано науковцями ботанічної лабораторії під час обстеження […]

  • Дослідження