Як екоосвітяни вчилися комунікації в соціальних медіа

Працівниці відділу еколого-освітньої роботи Карпатського біосферного заповідника взяли участь у тренінгу з ефективних комунікацій в соціальних мережах, який організувала громадська організація ГО «ФОРЗА» в Ужгороді. Навчальний захід охопив майже 30 фахівчинь лісового господарства та природоохоронних установ України.

Під час теоретичної частини відбулося ознайомлення з роботою в соціальних мережах Facebook, Instagram, Tik-tok, Telegram та Youtube. Учасниці тренінгу вчилися правильно вести сторінки, боротися з негативною інформацією та комунікувати з хейтерами. Говорили й про ресурси, які варто залучати для створення контент-планів. Також виконували практичні завдання, зокрема щодо аналізу цільової аудиторії соціальних мереж різних установ та сторінок конкурентів. Практикувалися у створенні власного контенту, його ефективності та можливостей просування власної сторінки для залучення більшої аудиторії читачів.

Як виявилося, основним елементом успішного ведення сторінок в соціальних мережах є оформлення профілю, а саме: логотипу, основної світлини та найважливішої інформації про установу. Принаймні, тренер Тетяна Шаміна наголосила, що визначальною складовою будь-якої публікації є саме текст. Він повинен бути коротким, максимально спрощеним і доступним для читачів.

А наприкінці заходу фахівчині ділилися враженнями щодо ефективності навчання у форматі тренінгу. Можливість комунікації в соціальних мережах за допомогою онлайн-інструментів цифрового світу наразі особливо актуальна. Навчатися  новому, отримувати новий досвід – завжди корисно! Приємно й те, що всі учасниці були нагороджені сертифікатами про успішне проходження тренінгу та невеличкими подарунками.

Важливо зазначити, що впродовж вересня, екоосвітяни установи брали участь у інформаційному марафоні, який також організувала ГО «ФОРЗА» в межах проєкту «Ліси в жіночих руках». Цей марафон складався з чотирьох онлайн зустрічей, під час яких були розглянуті важливі питання гендерної політики в природоохоронних установах та організаціях.

Новини

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників Карпатського біосферного заповідника

Відповідно до пункту 6 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад наукових працівників, затвердженого наказом Карпатського біосферного заповідника від 25.02.2021 № 34 та погодженого Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України (лист від 20.04.2021 № 25/7-11/8145-21) Карпатський біосферний заповідник оголошує конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників: […]

  • Без категорії

«Карпатський сніговик» відбувся!

 3 лютого, наша установа у співорганізації з Рахівською міською радою провели екологічну акцію «Карпатський сніговик». Учасниками були школярі та вчителі рахівських шкіл №1, №2, №3 – загалом понад 80 осіб! Хоча у програмі було багато зимових ігор, акція насправді серйозна. Вона покликана привернути увагу шкільної юні до проблем глобальних змін клімату. На підтвердження скажемо, що […]

  • Екоосвіта